Koke dushi me drita dhe gure filtrimi

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: kk-286

Kategoritë: ,

Koke dushi me drita dhe me gure filtrimi.

Te shton presionin e ujit ne te njejten kohe e filtron ate fale gurezave te filtrimit. Por jo vetem, gjithashtu do te shijoni nje dush me relaks fale dritave.

Drita eshte nje tregues e mire i temperatures se ujit.

Nen 32°C drita tregon jeshile.

Ndermjet temperatures 32-43°C drita  eshte blu.

Ndermjet temperatures 44-50°C drita eshte e kuqe.

Kujdes kur drita eshte e kuqe sepse temperatura e ujit eshte shume e larte dhe mund te shkaktoje deme.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Koke dushi me drita dhe gure filtrimi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Koke dushi me drita dhe gure filtrimi