Përshkrim

Koke dushi me drita dhe me gure filtrimi.

Te shton presionin e ujit ne te njejten kohe e filtron ate fale gurezave te filtrimit. Por jo vetem, gjithashtu do te shijoni nje dush me relaks fale dritave.

Drita eshte nje tregues e mire i temperatures se ujit.

Nen 32°C drita tregon jeshile.

Ndermjet temperatures 32-43°C drita  eshte blu.

Ndermjet temperatures 44-50°C drita eshte e kuqe.

Kujdes kur drita eshte e kuqe sepse temperatura e ujit eshte shume e larte dhe mund te shkaktoje deme.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Koke dushi me drita dhe gure filtrimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products