Koke dushi me drita

1,490 1,990  (-25%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: KK-197

Thermo glow eshte koke dushi me drita e cila ndricon fale presionit te ujit.

♦Produkt anglez e firmes JML.

Dhurojini ngjyra dhe argetim dushit tuaj ne nje cast, mjafton te nderroni koken ekzistuese.

Thermo glow ndryshon ngjyren sipas nxehtesise se ujit.

Ngjyra jeshile ndizet kur uji eshte i ftohte 0-25 grade celcius, ngjyra blu ndizet kur uji eshte i vaket 26-35 grade celcius dhe ngjyra e kuqe kur uji eshte i nxehte 36-45 grade celcius .

Nese uji eshte shume i nxehte drita e kuqe do te pulsoje.

Sherben keshtu si referues i mire per te treguar temperaturen e ujit.

Lehtesisht e instalueshme mjafton ta vendosni ne vend te kokes se dushit qe keni aktualisht.
Sekreti qendron tek teknologjia e ledit e cila punon me presionin e ujit.Nuk ka nevoje per bateri. Sa me i madh presioni i ujit aq me vezullues do te jete ndricimi.
Krijoni ambjent te bukur e romantik pasi te besh dush me thermo glow eshte me relaksuese se kurre.Beni dush ne temperaturen e duhur pa rrezikuar te digjeni nga uji i nxehte.

Be the first to review “Koke dushi me drita”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.44 4.44 rating from 63 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore

1,490 1,990  (-25%)

Add to Cart