Brumatrice “Ariete” Gourmet Color

15,900 L

Sold By: Serxhio

In stock

Mikser shumefunksional nga Ariete.Kjo makineri kuzhine eshte e rendesishme per trazimin dhe perpunimin e brumit.

Perbehet nga 3 paisje per perpunimin e brumit : paisje per perpunimin e brumit te forte (makarona, buke); te bute (embelsira, biskota) dhe per pergatitjen e picave.
Gjithashtu ju mund te perzgjidhni nga 6 nivelet e shpejtesise dhe te realizoni nje perzierje uniforme dhe homogjene.

Fuqia: 1000 W
Dimensionet: 22 x 37,5 x 33 M
Kapaciteti: 4 L
Pesha: 47.2 Kg
Shpejtesia: 6 Nivele + Pulse
Garanci: 24 muaj

Be the first to review “Brumatrice “Ariete” Gourmet Color”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Brumatrice "Ariete" Gourmet Color

15,900 L

Add to Cart