10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kompresor Ajri per fryerje 12V

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:KK-183

Kompresor ajri per fryerje.

Perdoret per goma makinash, bicikletash, motorrash, per topa dhe komerdare.

Tensioni: DC 12 V.

Kabllo 2,8 m qe mund te vendoset te fisheku i cigares se makines.

Permasat: 18 cm x 18 cm x 6.5 cm.

Be the first to review “Kompresor Ajri per fryerje 12V”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Kompresor Ajri per fryerje 12V

1,990 L