Kompresor Ajri

2,290 L2,990 L (-23%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k86-181

Categories: ,

Kompresori i ajrit ju shton sigurine gjate udhetimeve te gjata.

Me kete komprsor mund te fryeni gomat e makines, bicikltes, topin, dyshek e ajrit dhe cdo produkt tjeter te kesaj natyre.

Eshte i pajisur me ekran dixhital i cili ju lejon te shikoni presionin e ajrit. Ka kabllo te gjate, vendoseni tek priza e makines 12 Volt dhe arrin tek te gjitha gomat e makines.

Eshte e pajisur edhe me nje drite led te vogel per te ndricuar ne raste se po udhetoni naten.

Eshte teper praktik dhe ze shume pak hapsire ne makinen tuaj.

Be the first to review “Kompresor Ajri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

2,290 L2,990 L (-23%)

Add to Cart