Kondicioner First Austria FA-5571-4

5,500 L7,990 L (-31%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K85-109

Kondicioneri portativ qe nuk ka nevoje per tuba.

Ju sjellim super-kondicionerin shume ekonomik FIRST AUSTRIA.

E transportoni nga njera dhome ne tjetren dhe ngroh cdo ambjent deri ne 20-25 m2 ose 60 m3.

Produkti me i shitur kete sezon. Kapeni tani kete super-mundesi.

E kombinuar per 5 ore ne dite i ndezur eshte rreth 60 -70 leke ne dite ndryshe nga 120-150 leke ne dite qe konsumon nje kondicioner normal per te njejtat ore pune.

Temperatura mberrin rreth 30 grade san je kondicioner standard. Ka opsionin Cool/warm/hot wind selection.

Permes teknologjise se pllakes se qeramikes ai kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin.

Vetem vareni ne mur, vendoseni ne prize e percaktoni temperaturen.

 

 

Be the first to review “Kondicioner First Austria FA-5571-4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

First Austria FA-5571-4

Kondicioner First Austria FA-5571-4

5,500 L7,990 L (-31%)

Add to Cart