Përshkrim

Marka: Meitesi
Ftohje me sipërfaqe të madhe për të reduktuar kohën e ftohjes
Shtoni ujë sipër për ftohje të shpejtë
Furnizimi me ajër tre-dimensionale me kënd të gjerë çliron freski në një gamë të gjerë
Rriteni dhe trasni perden e akullit me tre anë që të ftohet
Ftohës industrial me ajër të vetëm, Furnizimi me ajër me lëkundje me kënd të gjerë
E majta dhe e djathta mund të lëvizin automatikisht erën, dhe lart e poshtë mund të rregullohen manualisht për të përshpejtuar qarkullimin e ajrit dhe për të ftohur shtëpinë
Ajri i ftohtë shpërndahet në mënyrë të barabartë për të balancuar të gjithë temperaturën e dhomës, duke e mbajtur atë të freskët dhe jo të thatë
Përzgjidhet materiali fibër bimor, i cili mund të bllokojë në mënyrë efektive objektet e huaja si pluhuri dhe flokët, dhe të shijojë gjithmonë ajër të pastër dhe të freskët.
Vëllimi i lartë i ajrit 6000 m³/h, Rezervuari i ujit me kapacitet të madh, ftohja e shpejtë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kondicioner për ftohje MEITES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products