Kondicioner Portativ per Ngrohje dhe Ftohje Venus

18,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K84-33

Kondicioner Portativ me opsion NGROHJE dhe FTOHJE.

Nuk ka nevoje per instalime, pasi nuk ka tuba dhe eshte shume e thjeshte. Komandohet me Telekomande.

Kondicioneri Venus jonizon ajrin dhe duke mos e lene te thahet.

Karakteristike:

3 nivele shpejtesie

Kohe matese nga 0.5 deri 9  ore

Konsumi i energjise per ftohje: 65 W

Konsumi i energjise per ngrohje: 2000W

Pllaka qeramike per ngrohje

Me 2 pllaka akulli per ftohje

Voltazhi: 220-240 vat

Depozite uji: 4.5 litra

Opsion per shpendrjen e ajrit

Permasat: 433 x 331 x 864mm

Telekomandim nga largesia

Levizje e fleteve te brendshme dhe te jashtme (poshte / lart dhe majtas / djathtas) duke e graduar

Per siperfaqe 20-30 m2

 

Me 1 Vit Garanci

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. by Kastriot vladi

    Pershendetje isha i interesuar per nje kondicioner portativ

    • by shoppadmin

      Pershendetje, patjeter, per te bere porosi ju lutem lini te dhenat tuaja emer mbiemer numer telefoni dhe adresen e plote.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Kondicioner Portativ per Ngrohje dhe Ftohje Venus

18,990 L