Kondicioner portativ per ngrohje First Austria FA-5570-2

6,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

K85-107

Kondicioner portativ per ngrohje First Austria FA-5570-2

Kondicioneri portativ per ngrohje First Austria FA-5570-2 është projektuar për ngrohje dhe krijimin e një atmosfere të rehatshme në dhomë në sezonin e ftohtë.

Ky kondicioner është i përsosur për dhoma deri në 25 metra katrorë.
Parimi i funksionimit të kondicionerit  qarkullimin natyror të ajrit.

Ajri i ftohtë i vendosur në pjesën e poshtme të dhomës, duke kaluar nëpër elementin e ngrohjes të kondicionerit, rritet në vëllim dhe nxiton nëpër grilat e daljes, të vendosura përpara.

Për shkak të lëvizjes së drejtuar të ajrit, dhoma nxehet.

Fuqia: 1.1 kW – 3 kW

Fuqia maksimale: 2000 W

Furnizimi me energji elektrike: 220 V

Ngjyra: e  bardhë

Be the first to review “Kondicioner portativ per ngrohje First Austria FA-5570-2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kondicioner portativ per ngrohje

Kondicioner portativ per ngrohje First Austria FA-5570-2

6,990 L