Konvertuese universal HDMI

990 L2,490 L (-60%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: k13-456

Mund te shikoni filmat tuaj te preferuar me cilesi te rezolucionit: 1920 x 1080p apo te luani lojerat tuaja te preferuara, Perdoret mjaft thjeshte,

Mjafton qe ta lidhni ne 1 porte Usb, dhe me pas te lidhni smartphonin dhe TV. Pajisja tek e cila do shfaqni imazhin te kete nje porte HDMI Gjatesia e kabullit 2 metra.

Pajise e teknologjise se larte e cila ju lejon te lidhni smartphonin, apo tabletin ne televizorin tuaj, monitor apo projektor dhe mund te shfaqni gjithcka te smartphonit tuaj ne ekranin e televizorit,

Be the first to review “Konvertuese universal HDMI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Konvertuese universal HDMI

990 L2,490 L (-60%)

Add to Cart