Përshkrim

Mund te shikoni filmat tuaj te preferuar me cilesi te rezolucionit: 1920 x 1080p apo te luani lojerat tuaja te preferuara, Perdoret mjaft thjeshte,

Mjafton qe ta lidhni ne 1 porte Usb, dhe me pas te lidhni smartphonin dhe TV. Pajisja tek e cila do shfaqni imazhin te kete nje porte HDMI Gjatesia e kabullit 2 metra.

Pajise e teknologjise se larte e cila ju lejon te lidhni smartphonin, apo tabletin ne televizorin tuaj, monitor apo projektor dhe mund te shfaqni gjithcka te smartphonit tuaj ne ekranin e televizorit,

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Konvertuese universal HDMI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products