Korse ”Abdomen Waistband” 2 Cope 790

450 L2,200 L (-80%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: KK-73

Korse ”Abdomen Waistband”  me 3 nivele zgjerimi apo zvogelimin fal kopsave

Korsea apo brezi i mesit eshte i dizenjuar per femrat qe duan nje bel te holl duke larguar kilogramet e tepert.

Ka nje dizenje te vecante eshte e rehatshme dhe e bute , ju mund ta mbani ne cdo aktivite tuajin, gjate dite dhe lekura juaj do te mare fryme.

Materiali: 90% POLYESTER 10% SPANDEX , 

Zgjidhni masen qe ju duhet: M,  XL,  3XL

 

Be the first to review “Korse ”Abdomen Waistband” 2 Cope 790”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Korse ''Abdomen Waistband" 2 Cope 790

450 L2,200 L (-80%)

Add to Cart