Përshkrim

Nga kompania e famshme JOHN MILLS LIMITED vjen korseja me e famshme ne bote MISS BELT.

Rripi i belit Miss belt mundeson nje trup tejet me forma.

Nuk ju duhen as ushtrimet as dieta pasi nepermjet ketij rripi ju do te arrini te ngushtoni deri ne dy masa belin tuaj, do te keni nje barke  te sheshte, duke fortesuar muskujt ne menyren e duhur.

Miss belt ndihmon te qendroni kudo lirshem, pasi lejon lekuren te ajroset dhe te qendroje e thate. Mund ta vishni edhe nen rroba ideale për tu veshur gjatë stërvitjes, në punë, në joga, për vrap, për ecje, etj

E pershtatshme per femra .Video ju tregon se si formon trupin tuaj  Miss Belt.

Distributor per Shqiperine: Shopping Tv Albania

https://www.youtube.com/watch?v=ZoubFbNTodE

3.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Burbuqe Ruci

  Si mund ta porosisim ju lutem dhe si eshte transporti?

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • ShoppingTV

   Per te porositur kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 02 ose klikoni tek SHPORTA.

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products