Korse per uljen e belit MISS BELT nga JML

1,790 L1,990 L (-10%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: kk-136

Nga kompania e famshme JOHN MILLS LIMITED vjen korseja me e famshme ne bote MISS BELT.

Rripi i belit Miss belt mundeson nje trup tejet me forma.

Nuk ju duhen as ushtrimet as dieta pasi nepermjet ketij rripi ju do te arrini te ngushtoni deri ne dy masa belin tuaj, do te keni nje barke  te sheshte, duke fortesuar muskujt ne menyren e duhur.

Miss belt ndihmon te qendroni kudo lirshem, pasi lejon lekuren te ajroset dhe te qendroje e thate. Mund ta vishni edhe nen rroba ideale për tu veshur gjatë stërvitjes, në punë, në joga, për vrap, për ecje, etj

E pershtatshme per femra .Video ju tregon se si formon trupin tuaj  Miss Belt.

Distributor per Shqiperine: Shopping Tv Albania

Average Rating

3.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
100%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

 1. 01

  by Burbuqe Ruci

  Si mund ta porosisim ju lutem dhe si eshte transporti?

  • by ShoppingTV

   Per te porositur kontaktoni ne +355 69 9593 545 / +355 66 5372 02 ose klikoni tek SHPORTA.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Korse per uljen e belit MISS BELT nga JML

1,790 L1,990 L (-10%)

Shto në Kasë