Përshkrim

Kosh relax ( sexholino) Mikelino

  • E paisur me isofix..per siguri maksimal per femijen tuaj.
  • Per nje gjume te qete dhe te rehatshem..
  • Rripi i sigurimit mbeshtetet ne 5 pika.
  • E pershtatshem per femije nga 0-18 muajsh.

Cilesi dhe siguri e garantuar dhe e certifikuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kosh relax ( sexholino) Mikelino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products