Description

Drejtues flokësh| Krehja për Drejtimin e Flokëve| Stilues flokësh me teknologji jonike me ngrohje të shpejtë: Drejtuesi i flokëve që i bën flokët tuaj të duken të adhurueshëm çdo ditë.
Vjen me një veçori nxehjeje që nxehet në pak sekonda së bashku me një temperaturë stilimi. Drejtuesi i flokëve vjen me kordon rrotullues 210 gradë. Është projektuar me një përfundim të lëmuar dhe me shkëlqim për t’i dhënë atij atë element shtesë të stilit. Dizajni i tij gjithashtu e bën të lehtë dhe të sigurt për t’u përdorur.
Përdor gjithashtu një pjatë të veshur me qeramikë me temperaturë të lartë që ftohet relativisht shpejt.  Shumëfunksione: Funksioni 2 në 1, bashkon ndreqësin e hekurit qeramik. Zgjedhja e domosdoshme: Një zgjedhje e domosdoshme për veshjen pas zgjimit në mëngjes gjatë ditëve të javës.
Rregullime të ndryshme të temperaturës, të përshtatshme për modele flokësh të ndryshme.
Stilim më i shpejtë drejtues: Ky dizajn i furçës drejtuese për të arritur një ideal në sekonda. Vetëm pak sekonda, kjo do t’i bëjë flokët tuaj të drejtohen më shpejt.
Dizajni i lehtë: Ky rregullues i furçës së flokëve funksionon në temperaturë të ulët. Moda, dhurata juaj më e mirë për miqtë tuaj. Profesionale dhe me stil.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Kreher për Drejtimin e Flokëve”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products