10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Krem anti-akne

1,200 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi F -481

Krem anti-akne bashke me nje sapun dhurate per ju!

Kremi eshte nje produkt natyral i cili trajton bute dhe pa probleme pucrrat ne fytyre.

Kuron plagët e rënda dhe ato sipërfaqësore,kafshimet e insekteve,gjakderdhjet lokale në lëkurë,rikthen shkelqimin e saj.

Be the first to review “Krem anti-akne”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu