10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Krem dhe sapun nga mukusi i kermillit

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 384

Trajtimi më i plotë dhe më i balancuar i krijuar ndonjëherë ndaj lëkurës.

KREMI LIFT-UP DHE ANTI-RRUDHË ME MUKUS KËRMILLI

Kremi lift-up & anti-rrudhë me ekstraktin e tij nga mukusi i kërmillit mbron fytyrën kundër dëmtimeve nga faktorët e jashtëm të mjedisit,si dielli,temperaturat e ulëta,ndotja mjedisore,kripa e detit,bakteret etj,si dhe eleminon rrudhat e moshës.

-Kremi e hidraton fytyrën,e ushqen atë me mikroelementë,i jep freski,shkëlqim,ngjyrë,e tonifikon dhe i largon toksinat.

SAPUNI HIDRATUES & ANTI-RRUDHË ME SEKRECION KËRMILLI
Sapuni hidratues & anti-rrudhë me sekrecion kërmilli është një kombinim unik i ekstrakteve ushqyese me substancat hidratuese për lëkurën.Këta faktorë shërbejnë për reduktimin e problemeve të fytyrës,si -njollat e errëta dhe rrudhat.

Be the first to review “Krem dhe sapun nga mukusi i kermillit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Krem dhe sapun nga mukusi i kermillit

1,990 L