10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Krem dobesues me kafe,Skin Doctor

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K117-46

Krem per dobesim me ekstrakte kafeje specifikisht per zona si barku,krahet,kembet dhe zona te tjera me depozita yndyre.

Ndihmon ne largimin e rrudhave ne zona te caktuara,varjen.

Lekura do duket me e shendetshme dhe me shume shkelqim.

Aplikimi: Aplikojeni ne zona specifike,masazhojeni vazhdimisht ne menyre rrethore .

Perdoreni dy here ne dite ose me shpesh.

300g

Be the first to review “Krem dobesues me kafe,Skin Doctor”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Krem dobesues me kafe,Skin Doctor

1,990 L