10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Krem hidratues per lekure te thate ‘Sisleya’

2,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:F-561

Krem dite
Nje formule e jashtezakonshme e cila mundeson nje trajtim shume te mire per lekuren e thate dhe lufton rrudhat.
Stimulon prodhimin e faktoreve qe mundesojne lekure te re-kolagjen,proteina te rinise.
Mundeson nje hidratim te thelle te lekures duke e lene lekuren te bute,me shkelqim

E testuar dermatologjikisht.

Be the first to review “Krem hidratues per lekure te thate ‘Sisleya’”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Krem hidratues per lekure te thate ‘Sisleya’

Krem hidratues per lekure te thate ‘Sisleya’

2,490 L