Krem Me Qumesht Bualli 1000 ml

1,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K17-2

Rigjeneron floket e demtuara nga perdorimi i shumet i pjastres, dekolorimi duke  dhene jete dhe shkelqime.

Perdorimi: Aplikohet ne floke te njome, vetem majat e flokeve dhe pas 10 minutash shperlahet me uje te bollshem.

Be the first to review “Krem Me Qumesht Bualli 1000 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Krem Me Qumesht Bualli 1000 ml

1,190 L

Add to Cart