Krem per floket kacurrele SunSilk

1,390 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K117-12

KREM QE NATYRALIZON FLOKET KACURELE

Krem për flokë kacurela është zhvilluar posaçërisht për përdorim në flokët kacurrela që të i natyralizojë ato dhe mbaj kacurrelet e forta.

Efektet: 
-Definon kacurrelat,
– Ujep vëllim atyre dhe e bënë flokun më të shëndritshëm
-I zbut flokët
-I bën më elastik
– U jep stil dhe pamje

Sasia: 200 ml

Përdorimi:
– Vendoseni një sasi të caktuar të kremës në duar, dhe shpërndajeni njëtrajtësisht në flokë të lagura.
Pastai thajeni flokët me tharëse me difuzor dhe marrin formen e dëshiruara.

Be the first to review “Krem per floket kacurrele SunSilk”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Krem per floket kacurrele SunSilk

1,390 L

Add to Cart