Krem per zmadhimin e gjoksit ‘Bust Enlarger’

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: k203-10

Krem per zmadhimin e gjoksit ‘Bust Enlarger’

 • 150 gr krem formule bimesh natyral  paefekte anesore.
 • Perberese aktiv qe nxisin qarkullimin e gjakut duke aktivizuar dhe ushqyer indet e reja qe me pas rezulton ne rezultate te kenaqshme dhe rritjen e gjoksit.
 • Njekohesishte kujdeset per lekuren duke e bere me te ndjeshme, elastike dhe te bute.
 • Ka arome te kendshem.

Perberesit:

 • Pema e jetes.
 • Avokado.
 • Lajthi.
 • Ginger esence
 • Tetra natrium edta.
 • Carbomer.
 • Vaj mineral
 • Uje  demineral
 • Propyl.
 • Sorbitan.
 • Methyl Paraben etj

Perdorimi: 2 here ne dite vendosni nje sasi te limitura te  kremi dhe masazhojeni per rreth 5-10 minuta.

Vemendje: NUK LEJOHET PERDORIMI I KREMIT GJATE SHTATZANISE DHE CIKLIT TE MESTRUACIONEVE.

 

Be the first to review “Krem per zmadhimin e gjoksit ‘Bust Enlarger’”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Vendor: ShoppingTV
 • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Krem per zmadhimin e gjoksit 'Bust Enlarger'

2,990 L