10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kremi mimikes Verattiva

7,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi : F – 367

Doni te ngadalesoni efektet e kohes?

Shprehit e ndryshme ne fytyre bejne te na shfaqen rrudha rreth syve,buzeve,qafes dhe ballit.

Produkti qe ju sjellim ka nje permbajtje cilesore duke rigjeneruar dhe rinuar lekuren tuaj.Anti rrudha me e mire per ju!

Perdoret lehtesisht duke aplikuar kremin ne zonat problematike nje here ose disa here ne dite.

Aloe vera dhe multivitamina C,E panthenol,soje e hidrozuar,Acai bime e pasur me omega 6  omega 9 dhe ekstrakte te hibiscus e bejne kete produkt mjaft cilesor.

Be the first to review “Kremi mimikes Verattiva”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

7,500 L