Përshkrim

Krevat lekundes me skelet metalik per femijet.

Me 8 nivele lartesie dhe hapje ne njeren ane e clia jep lehtesi per te qene me prane me krevatin e prinderve.

Krevati mund te lekundet per nje gjume me te rehatshem per femijet.

Ka 4 rrotate cilat ndihmojne ne levizje, 2 prej te cilave me sistem frenimi.

Se bashku me krevatin perfshihen: dysheku i bute, veshja e brendeshme si dhe nje shufer e levizshme per ti vendosur nje mbulese te helle ne forme perde.

Mund te perdoret nga femije me peshe nga 0-9 kg.

Permasat 105x59x82/134 cm.

Pesha 10.9kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krevat Cullami – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products