Përshkrim

Krevat kosh Brevettato Millegiochi – Cam

  • E pershtatshme per femije me peshe 0-15 kg.
  • Ngjyra te thjeshta dhe elegante , dyshek i rehatshem dhe figura miqesore te kafsheve
  • Fare lehte koshi kthehet ne nje tapet  fantastik per te luajtur femija juaj
  • Tubat ( skeleti  i koshi) nga  brenda eshte i veshur me material , mbrojtese te bute qe femija juaj te luaj pa u vrare.
  • Lehte per tu pastruar me nje sfungjer, mbulesa e ndashme dhe mund te lahet me dore ose ne makine larese ne 30 ° C
  • Mund ta merrni me vete ne cdo vend fal prakticitetit te saj ne mbylle dhe ze pak hapsire.

Permasat:

  • E hapur: 125×77.5x83x cm
  • E mbyllur; 27.5x76x94 cm
  • Pesha 14.5 kg

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krevat kosh Brevettato Millegiochi – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products