10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Krevat plastik I Lounge

15,590 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K119-61

 • Krevat plastik me 2 nivele per te lozur dhe per te fjetur.
 • Bazament per ndrimin e femijes.
 • Lodra me muzike me kurdisje.
 • Hapje anesore me zinxhir.
 • Xhepa anesor per te mbajtur aksesore.
 • Rrota per levizje neper shtepi.
 • Mekanizem me tundje (Djep).
 • Rrjet per mushkonja.
 • Mbyllet ne madhesi te vogel qe e ben te thjeshte per transport.
 • Me 2 nivele 124x64x77cm
Be the first to review “Krevat plastik I Lounge”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

15,590 L