Përshkrim

Ajo cfare keni kerkuar gjithmone .

Dyshek shume i rehatshem qe fal komodite dhe gjume te embel femijes tuaj.

Rrjet e harkuar qe te mbaj large cdo insekt fluturues.

I paisur me goma per nje levizje praktike

Elektronik dhe me bateri
Me muzike
Me 5 nivele shpejtesie
Regjistrohet te fiket automatikisht

Bllokohet tundja ne momentin qe femijen e ze gjumi

Krevat portativ per femije ,… perfshin

  • Krevatin
  • Dyshek
  • Rrjete
  • Karikues

Permasat 80*642 cm

I pershtatshem per femije nga 0 deri ne 18 muajsh

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krevat relax per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products