Përshkrim

Krevate portativ Lettino..

Krevati ka nje dizenje bashkohore me nje sistem mbyllje shume te thjeshte duke e shtypur butonin ne ansore qe ben hapjen dhe mbylljen me shpejtesi.

Me nje strukture moderne qe ze shume pak hapsire ne ambjentin tuaj dhe fal cante qe disponon mund ta merni me vete gjate udhetimit..

Me baze hekur  dhe material plastike e forte, rrjete shume rezistente.

Sidhe ne pjesen e perparme eshte e paisur me nje xhep ku mund te lini gjera te ndryshme.

E pershtatshem per grup-moshen Om+

Me mundesi vendosjen e nje niveli te dyte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Krevate portativ Lettino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products