Ibrik elektrik Lipton Ariete 2874

3,990 L4,990 L (-20%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

K156-77

Se bashku me Lipton,Ariete ka krijuar nje shumellojshmeri te pergatitesve te cajit. Ky aparat modern,me nje dizajn elegant dhe i ndertuar prej xhami eshte nje domosdoshmeri per te gjithe ju.

Falë kapacitetit të kazanit, deri në 1.7 litra, tashme ju nuk duhet të shqetësoheni me kur miqtë tuaj ju vizitojnë. Ofrojini atyre nje caj te ftohte ose nje kafe te shijshme!

Fuqia : 2200 W Kapaciteti : 1.7 L Dimensionet : 16 x 16 x 22 cm Garanci 12 muaj

Be the first to review “Ibrik elektrik Lipton Ariete 2874”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Ibrik elektrik Lipton Ariete 2874

3,990 L4,990 L (-20%)

Add to Cart