Kryezoti i unazave, Rikthimi i Mbretit – John R. R. Tolkien

1,000 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LB-227

Gjinia: Roman
Viti i botimit: 2006
Përktheu: Artan Miraka
Nr. faqe: 400

Categories: ,

Teksa hija e ligë e Mbretit të Zi po përhapet gjithnjë e më shumë, mblidhen ushtritë e tij. Burrat, xhuxhët, elfët dhe mjekërpemët bashkohen për të luftuar kundër Mbretit të Zi. Ndërkaq Frodoja dhe Semi vijojnë luftën e tyre nëpër Mordor në përpjekjen heroike për të shkatërruar Unazën e Vetme.

Be the first to review “Kryezoti i unazave, Rikthimi i Mbretit – John R. R. Tolkien”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kryezoti i unazave, Rikthimi i Mbretit - John R. R. Tolkien

1,000 L

Add to Cart