Përshkrim

Kufje me mikrofon A4Tech.

Model: HS-19

Frekuenca: 20 Hz

Gjatësia e kabllit: 2 M

Kontrolluesi i volumit në kufje

Qartësi mahnitëse dhe me një ndikim ne bas.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje A4Tech HS-19”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products