Kufje Air Pods Platineti

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K115-41

Kufje Air Pods!

Marka: Platineti!

Diametri i zerit: 10 mm!

Ndjeshmeria: 92 db!

Frekuenca: 24 Hz – 24.8 Khz!

E disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe te zeze!

Cilesi e larte!

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje Air Pods Platineti”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu