Kufje Lenovo True Wireless Stereo

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: ABS + PC
Versioni i Bluetooth :V5.0
Profilet e mbështetura: HSP / HFP / A2DP / AVRCP
Distanca e transmetimit :10 m
Ndjeshmërisa:100dB
Përgjigja e frekuencës 20-20 kHz
Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 40 mAh * 2
Kutia e karikimit: 1000 mAh
Koha e karikimit :1-2 orë
Koha e muzikës:4 orë
Permasa: 75 * 25 * 78 mm

Kodi: K13-519 Category: Tag:

Dizajni ergonomik.
Duke shfaqur dizajnin e vërtetë me valë të dyfishtë me kontroll me prekje, tani shijoni kontrollin më të rehatshëm të muzikës / telefonatave dhe asistencës zanore pa ushtruar presion në veshët tuaj
Përvoja zhytëseKufje Lenovo True Wireless Stereo
Njësitë drejtuese superiore 8 mm, mikrofoni i integruar me definicion të lartë dhe reduktimi inteligjent i zhurmës ju lejojnë të përjetoni kënaqësi muzikore të pastër kristal.
Shijo deri në 50 orë kohë muzikore premium me kasen e karikimit dhe afërsisht 60 orë kohë gatishmërie, falë baterisë masive qe ka .
Lidhje fantastike e shpejtë
E pajisur me teknologjinë më të avancuar, çipi Bluetooth 5.0, garanton një lidhje tepër të qëndrueshme, pa vonesë dhe lidhje të shpejtë të veshit.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje Lenovo True Wireless Stereo”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Kufje Lenovo True Wireless Stereo