Përshkrim

Kufje Origjinale AWEI A800BL

Lidhje me celularin nepermjet Bluetooth.

Perdoret me cdo lloj pajisje iOS dhe Android.

Karakteristikat kryesore:

Versioni Bluetooth V3.0

Transmetimi deri në 10 m.

Teknologjia e reduktimit të zhurmës

Lidhje me dy telefona në të njëjtën kohë.

Reduktimi i zhurmës së mikrofonit të integruar për të siguruar muzikë dhe lidhje të qarta.

Bateri litium-jon me kapacitet 500 mAh.

Frekuenca: 2.1 GHz-2.18 GHz

Ndjeshmëria: 100 ± 3 dB

Koha e bisedës: 4 H

Muzikë Kohëzgjatja: 5 H

Koha e tarifimit (h): 2 H

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kufje me Bluetooth AWEI A800BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products