Kufje me bluetooth inpods 12

1,290 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K158-6

Kufje me bluetooth inPods 12 në ngjyra të ndryshme
Praktike dhe me kuti karikimi
Me prekje
Mund te flisni ne telefon si edhe te degjoni muzike
Perqindja e baterise shfaqet ne telefonin tuaj
Punojne me te gjithe telefonat Android ose IOS
Vetem ngjyre te bardhe dhe te zeze
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje me bluetooth inpods 12”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Kufje me bluetooth inpods 12

Kufje me bluetooth inpods 12