Përshkrim

Kufje me bluetooth inPods 12 në ngjyra të ndryshme
Praktike dhe me kuti karikimi
Me prekje
Mund te flisni ne telefon si edhe te degjoni muzike
Perqindja e baterise shfaqet ne telefonin tuaj
Punojne me te gjithe telefonat Android ose IOS
Vetem ngjyre te bardhe dhe te zeze

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kufje me bluetooth inpods 12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products