Përshkrim

Kufje modeli JBL 55 sport.
Perdoreni per te bere telefonata sepse jane me mikrofon apo per vidio game.
Mund ti perdorni me wireless apo dhe me fishe.
Tipi i wireless: Bluetooth

Kontrollues volumi dhe eleminimi i zhurmave nga jashte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me bluetooth JBL “JB 55””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products