Kufje me bluetooth JBL TWS4

2,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K13-454

Kufje me bluetooth JBL TWS4

  • Teknologjia TWS , nderveprim i kufjeve majtas dhe djathtas.
  • Bluetooth V5.0 , Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri
  • Kufja e majte apo e djathte mund te sinkronizoje muziken dhe telefonatat, ose mund te perdoren dhe si te pavarura nga njera tjetra.
  • Seti i kufjeve eshte i qendrueshme dhe te dizenjuara per te qene sa me komforte.

Be the first to review “Kufje me bluetooth JBL TWS4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Kufje me bluetooth JBL TWS4

Kufje me bluetooth JBL TWS4

2,490 L

Add to Cart