Përshkrim

Kufje me bluetooth JBL TWS4

  • Teknologjia TWS , nderveprim i kufjeve majtas dhe djathtas.
  • Bluetooth V5.0 , Transmetim i shpejte dhe qendrueshmeri
  • Kufja e majte apo e djathte mund te sinkronizoje muziken dhe telefonatat, ose mund te perdoren dhe si te pavarura nga njera tjetra.
  • Seti i kufjeve eshte i qendrueshme dhe te dizenjuara per te qene sa me komforte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me bluetooth JBL TWS4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products