Përshkrim

Kufje te vogla me bluetooth M165

Versioni Bluetooth V4.0

Distanca e transmetimit 10m

Frekuenca 2.4 GHz

Degjoni muzike deri ne 6 ore dhe mund te flisni deri ne 10 ore.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me Bluetooth Mini M165”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products