Kufje me bluetooth QCY T1

1,990 L2,490 L (-20%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k79-90

  • Kufje te rehatshme me wireless qe bllokojne zhurmat e ambjentit te jashtem dhe ju mundesojne te degjoni zerin me cilesi te larte
  • Rezistent ndaj ujit.
  • Pershtaten per ushtrime ne natyre, per vrap,  stervitje, vallezim, telefonata te ndryshme ne pune apo thjeshte per relaksim.
  • Cilesia e zerit HD Bluetooth 4.1 dhe punon ne nje distance deri ne 10m.
  • Bateria zgjat deri ne 5 ore kohe bisede dhe 120 ore stand by.
  • Karikohet per 2 ore.
  • Punon me sisteme Android dhe IOS
Be the first to review “Kufje me bluetooth QCY T1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kufje me bluetooth QCY T1

1,990 L2,490 L (-20%)

Add to Cart