Përshkrim

Kufje me bluetooth Remax RB-T16
  • Kufje te rehatshme me bluetooth Remax RB-T16.
  • Cilesaia e zerit HD Bluetooth 4.1 dhe punon ne nje distance deri ne 10m.
  • Breria zgjat deri ne 5 ore kohe bisede dhe 120 ore stand by.
  • Karikohet per 2 ore.
  • Punon me sisteme Android dhe IOS

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kufje me bluetooth Remax RB-T16”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products