Kufje me Mikrofon

2,690 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k28-70

Kufje ideale per ju qe punoni ne call center. Kane aftesi te izolojne nga zhurmat e amjentit dhe tingulli te te vi me i qarte dhe i plote.

Ka mikrofon qe ju lejon te kryeni telefonata direkt nga eshte nga skype apo nga ndonje rrjet social tjeter.

  1. Lloji i ndërfaqes: lidhës USB2.0 2.
  2. Diametri i altoparlantit: Ф40mm.
  3. Përgjigja e frekuencës së altoparlantit: 20Hz-20KHz.
  4. Niveli i zhurmës: ≤-78dBA.

Butoni i kontrrollit ju lejon te rregulloni volumin, te beni mute mikrofonit, te beni speaker on/off

Be the first to review “Kufje me Mikrofon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore