Përshkrim

Kufje me super buss.

Deri në 30 orë jetëgjatësi të baterisë.

Kane mikrofon dhe mund ti perdorni per komunikim ne telefon.

Super komod per veshit tuaj duke ju dhuruar nje tingull te qarte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Sony “MDR-XB650BT””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products