Kufje Sony “MDR-XB650BT”

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k13-491

Kufje me super buss.

Deri në 30 orë jetëgjatësi të baterisë.

Kane mikrofon dhe mund ti perdorni per komunikim ne telefon.

Super komod per veshit tuaj duke ju dhuruar nje tingull te qarte.

Be the first to review “Kufje Sony “MDR-XB650BT””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu