Kukulla Tom me regjistrim

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K64-34

Kjo loder eshte e mrekullueshme,pervecse do te argetoje femijen tuaj do ti mesoje shume mire edhe te kete aftesine e prekjes dhe te reflekseve.

Nese femija juaj do te flas zeri do te kthehet mbrapsht duke i mesuar tingujt e sakte dhe reflekset femijes suaj.

Funksionon me bateri. Cdo gjymtyre e trupit kur preket krijon tingull.

(3 bateri )

Per ndezje mjafton te shtypni butonin e levizshem On-Off

25 cm i larte.

Be the first to review “Kukulla Tom me regjistrim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Kukulla Tom me regjistrim

1,990 L

Add to Cart