10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kulluese Enesh

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K208-9

Kulluese enesh kuzhine

Vendosni enet tuaja kur doni ti kulloni ose kur nuk keni hapesire te mjaftueshme ne kuzhine

Dizajn inovativ dhe modern

Me vend te vecante per mbajtjen e pjatave, lugeve, pirunjve dhe thikave.

Me virma qe kullojne ujin.

Paloset dhe nuk ze hapsiren tuaj kur nuk e perdorni.

Nje aksesor i nevojshem ne kuzhinen tuaj!

Be the first to review “Kulluese Enesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu