Përshkrim

Lehtë për t’u pastruar dhe e sigurt për larjen e produkteve ushqimore.

Dorezat janë të rehatshme, të buta.

Përbëhet nga dy sita me madhësi të ndryshme të cilat janë të palosshme me dizajn që kursen hapësirë

Përdoret për  kullimin e shumicës së ushqimeve si makarona, patate, brokoli, bishtaja, karota, spinaq dhe perime të tjera.

Përdorni këto sitë për të shpëlarë gjethet e sallatës, frutat dhe perimet e freskëta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kulluese ushqimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products