Kulluese ushqimi

1,090 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K81-93

Lehtë për t’u pastruar dhe e sigurt për larjen e produkteve ushqimore.

Dorezat janë të rehatshme, të buta.

Përbëhet nga dy sita me madhësi të ndryshme të cilat janë të palosshme me dizajn që kursen hapësirë

Përdoret për  kullimin e shumicës së ushqimeve si makarona, patate, brokoli, bishtaja, karota, spinaq dhe perime të tjera.

Përdorni këto sitë për të shpëlarë gjethet e sallatës, frutat dhe perimet e freskëta.

Be the first to review “Kulluese ushqimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu