Kuti organizuese per make up

1,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k151-74

Oraganizoni make up ne menyre shume te sakte. Kutia organizuese vjen me 3 ndarje syrtare dhe pjesa siper ideale per pjesen e kremerave apo parfumeve.

Eshte e pajisur me doreze, mund ta tranportoni shume lehte nderkohe qe cdo aksesor apo make up eshte i organizuar.

Materiali eshte i forte, rezistente ndaj ujit.

 

Be the first to review “Kuti organizuese per make up”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kuti organizuese per make up

1,990 L

Add to Cart