“Kuzhina BARBI”

3,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k62-132

Gatuani recetat e preferuara si nje barbi i veretete. Ndizni imagjinaten dhe shtoni argetimin tek femijet tuaj.

Seti i kuzhines eshte i pajisur me 17 aksesore qe te japin ndjesine e nje Kuzhine reale.
Ngjyrat jane ato qe e bejne te vecante kete set.
Eshte e pershatur per moshen +3.
Ka nje lartësi 68cm.

Be the first to review ““Kuzhina BARBI””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore