Leter Kuzhine

1,290 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K203-33

Veshja me letër alumini vetë ngjitëse 5 meter.

Permasa 30 cm x 5m.

E bukur dhe me stil.  Material i cilesise të lartë me nje model unik te pershtatshem me cdo kuzhine.

Dizenjuar për të mbrojtur tryezën,banakun dhe muret e kuzhinës tuaj nga njollat e vajit, lengjeve te tjera apo gervishtjeve.

Shpeton sirtarët, dollapët dhe raftet tuaja nga pluhuri dhe papastërtitë.

Vendosni pajisjet tuaja elektrike me një shtresë elegante alumini vetë-ngjitëse.

Veshje alumini për të lehtësuar pastrimin e të gjitha sipërfaqeve të lëmuara.

Kjo letër praktike vetë-ngjitëse e murit do të veshë muret, brendësinë e mobiljeve dhe sipërfaqet e pajisjeve, për t’ju lehtesuar  pastrimin pas gatimit.

Miqësore ndaj mjedisit, anti-bakteriale, anti-pluhur, anti-lagështirë dhe rezistente ndaj nxehtësisë.

Shumë më e qëndrueshme sesa modelet  e zakonshme të PVC.

Be the first to review “Leter Kuzhine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore