Përshkrim

Leter murale 3D me adeziv qe ngjitet lehtesisht ne cdo siperfaqe.
 
🔹Izolues i shurmave.
🔹Material i trashe PVC rezistent eshe ndaj ujit
🔹Pastrohet shume lehte
🔹Me ngjitese te forte dhe te qendrueshme 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Leter murale 3D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products