Lexues Barkodi

6,000 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-284

Category:

Lexues barkodi me fishe!

Eshte i perbere nga sensori CCD duke i dhene aftesine e leximit te kodit deri ne 20 inch.

Materiali silikon dhe plastik i kombinuar me sensorin CCD i jep fortesi dhe jetegjatesi ketij produkti.

Shpejtesi e larte skanimi! Cilesi e garantuar!

Be the first to review “Lexues Barkodi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore