Përshkrim

Lexues barkodi me fishe!

Eshte i perbere nga sensori CCD duke i dhene aftesine e leximit te kodit deri ne 20 inch.

Materiali silikon dhe plastik i kombinuar me sensorin CCD i jep fortesi dhe jetegjatesi ketij produkti.

Shpejtesi e larte skanimi! Cilesi e garantuar!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Lexues Barkodi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products