Liber, Vajzat Perëndesha 2 – Persefoni Shtiracakja

550 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K65-9

Persefoni u lodh duke kënaqur këdo…

Sikurse e nxit mamaja, Persefoni shpesh nuk ua prish qejfin të tjerëve, në vend që të bëjë atë çka vetë dëshiron. Po, kur takohet me djalin e keq të Akademisë së Malit Olimp, Hadin, më në fund, ndien se ka gjetur dikë, me të cilin të sillet si vetvetja. Ai është i pari person, që vërtet e dëgjon dhe asaj fillon t’i pëlqejë, përpos faktit se vajzat e tjera perëndesha mendojnë se ai ndjell keq. Po, nëse Hadi e bën të ndihet kaq e veçantë, e kaq rehat, atëherë ai ndoshta nuk është edhe aq i keq.

Autoret: Joan Holub / Suzanne Williams

Perkthyer nga ; Ajsela Koka

Viti i botimit: 2014

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Liber, Vajzat Perëndesha 2 – Persefoni Shtiracakja”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Liber, Vajzat Perëndesha 2 - Persefoni Shtiracakja